دکتر عبدالرضا ملک خیاط

دکتر عبدالرضا ملک خیاط

تخصص ارتوپدی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان شکستگی‌ها، اصلاح کجی، فلج اندام، بیماری‌های ستون فقرات، دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

۳۳۸۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، ابتدای زیر گذر، برج ارم، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر عبدالرضا ملک خیاط بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر عبدالرضا ملک خیاط
دکتر عبدالرضا ملک خیاط

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا ملک خیاط را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا ملک خیاط نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا ملک خیاط در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا ملک خیاط چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا ملک خیاط با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا ملک خیاط می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا ملک خیاط کجا است؟
دکتر عبدالرضا ملک خیاط 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرضا ملک خیاط، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا ملک خیاط امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا ملک خیاط در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا ملک خیاط در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا ملک خیاط متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا ملک خیاط چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضا ملک خیاط از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا ملک خیاط در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا ملک خیاط چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر عبدالرضا ملک خیاط رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا ملک خیاط 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا ملک خیاط

دکتر عبدالرضا ملک خیاط dr Abdolreza Malek Khayat از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر عبدالرضا ملک خیاط در کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، ابتدای زیر گذر، برج ارم، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا ملک خیاط می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265507 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا ملک خیاط و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا ملک خیاط هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا ملک خیاط فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا ملک خیاط تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا ملک خیاط مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.