تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی بیهوشی

مشاوره متنی با بهترین دکترهای بیهوشی

ترتیب نمایش
دکتر رامین اسدالهی
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)
شیرازشیراز ، خیابان ملاصدرا ، ابتدای هدایت ، ساختمان پرنس ، طبقه 3
دکتر حمیده یاری

دکتر حمیده یاری

تخصص بیهوشی
فوق تخصص مراقبت‌های ویژه (آی سی یو)
نوبت‌دهی مطب
دکتر مهرداد طاهری

دکتر مهرداد طاهری

فلوشیپ درد
تخصص بیهوشی
مشاوره تلفنی
تهرانتهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین چهارراه سرو و میدان کتاب، پلاک 121، طبقه دوم
بهبهانبهبهان، خیابان پیروز، جنب اسکن طب ارجان سیتی، ساختمان قدیم آموزشگاه زبان دکتر مردانیژ
دکتر نادرعلی ناظمیان یزدی

دکتر نادرعلی ناظمیان یزدی

تخصص بیهوشی
فلوشیپ درد
تهرانتهران، خیابان سعدی، بیمارستان امیر اعلم، کلینیک درد


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای بیهوشی

دکترهای بیهوشی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر بیهوشی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. بیهوشی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان بیهوشی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای بیهوشی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر بیهوشی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. بیهوشی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان بیهوشی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان بیهوشی یک دکتر بیهوشی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر بیهوشی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای بیهوشی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای بیهوشی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای بیهوشی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای بیهوشی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای بیهوشی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای بیهوشی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای بیهوشی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای بیهوشی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در بیهوشی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در بیهوشی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای بیهوشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر بیهوشی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر بیهوشی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای بیهوشی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر بیهوشی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای بیهوشی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر بیهوشی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای بیهوشی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای بیهوشی در کلان شهرهای ایران:

دکتر بیهوشی تهران
دکتر بیهوشی شیراز
دکتر بیهوشی اصفهان
دکتر بیهوشی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر بیهوشی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای بیهوشی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای بیهوشی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر بیهوشی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای بیهوشی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای بیهوشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

تخصص‌های مرتبط با بیهوشی