فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
دکترهای آماده مشاوره
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. مشاوره پزشکی آنلاین
  4. مشاوره پزشکی آنلاین طب کار

مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای طب کار آنلاین در ایران

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر آرزو قانعی

دکتر آرزو قانعی

تخصص طب کار
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
شنبه 5 خرداد
دکتر مهرداد شاکری

دکتر مهرداد شاکری

فلوشیپ طب خواب / تخصص طب کار
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
ساری، میدان امام، مجتمع برلیان واحد 13
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر ندا فخار

دکتر ندا فخار

تخصص طب کار
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزاد، بعد از پل نیایش، پایین تر از مارو میدان کتاب، خیابان گلستان دوم، مجتمع گلستان، پلاک 94، طبقه دوم، واحد 5
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر پردیس صنعتی

دکتر پردیس صنعتی

تخصص طب کار
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ متنی
قدس، بلوار کلهر، کوچه پردیس، پلاک 74، طبقه 4، واحد 10


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای طب کار

دکترهای طب کار چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر طب کار و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. طب کار از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب کار در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای طب کار نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر طب کار و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. طب کار در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان طب کار در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب کار یک دکتر طب کار خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر طب کار خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای طب کار (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای طب کار ایران، می‌توانید به لیست دکترهای طب کار در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای طب کار نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای طب کار در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای طب کار در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای طب کار در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای طب کار که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در طب کار را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در طب کار به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای طب کار نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای طب کار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر طب کار در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر طب کار در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای طب کار شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر طب کار خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای طب کار می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر طب کار در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای طب کار را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای طب کار در کلان شهرهای ایران:

دکتر طب کار تهران
دکتر طب کار شیراز
دکتر طب کار اصفهان
دکتر طب کار مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر طب کار بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای طب کار به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای طب کار را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر طب کار چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای طب کار با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای طب کار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.