فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر فلوشیپ آنکولوژی

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر رضا خدا بخشی

دکتر رضا خدا بخشی

تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) / فلوشیپ آنکولوژی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
فلوشیپ انکولوژی سالمندی
نوبت‌دهی مطب
تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، ساختمان آریا، پلاک 74، طبقه پنجم، واحد 503
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 5 خرداد
دکتر سید محمد منصوری

دکتر سید محمد منصوری

تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) / فلوشیپ آنکولوژی
0(1 نظر)
24نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان برادران مظفر جنوبی، بیمارستان مدائن
+1 مطب دیگر


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی

دکترهای فلوشیپ آنکولوژی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر فلوشیپ آنکولوژی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. فلوشیپ آنکولوژی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان فلوشیپ آنکولوژی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر فلوشیپ آنکولوژی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. فلوشیپ آنکولوژی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان فلوشیپ آنکولوژی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان فلوشیپ آنکولوژی یک دکتر فلوشیپ آنکولوژی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر فلوشیپ آنکولوژی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای فلوشیپ آنکولوژی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای فلوشیپ آنکولوژی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در فلوشیپ آنکولوژی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در فلوشیپ آنکولوژی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای فلوشیپ آنکولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای فلوشیپ آنکولوژی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر فلوشیپ آنکولوژی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر فلوشیپ آنکولوژی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای فلوشیپ آنکولوژی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر فلوشیپ آنکولوژی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای فلوشیپ آنکولوژی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر فلوشیپ آنکولوژی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی در کلان شهرهای ایران:

دکتر فلوشیپ آنکولوژی تهران
دکتر فلوشیپ آنکولوژی شیراز
دکتر فلوشیپ آنکولوژی اصفهان
دکتر فلوشیپ آنکولوژی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر فلوشیپ آنکولوژی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای فلوشیپ آنکولوژی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای فلوشیپ آنکولوژی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر فلوشیپ آنکولوژی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای فلوشیپ آنکولوژی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای فلوشیپ آنکولوژی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

تخصص‌های مرتبط با فلوشیپ آنکولوژی

بهترین دکترهای فلوشیپ آنکولوژی در ایران

دکتر فلوشیپ آنکولوژی اراکدکتر فلوشیپ آنکولوژی ساریدکتر فلوشیپ آنکولوژی تبریزدکتر فلوشیپ آنکولوژی ارومیهدکتر فلوشیپ آنکولوژی کرمانشاهدکتر فلوشیپ آنکولوژی اهوازدکتر فلوشیپ آنکولوژی شیرازدکتر فلوشیپ آنکولوژی مشهددکتر فلوشیپ آنکولوژی اصفهاندکتر فلوشیپ آنکولوژی زاهداندکتر فلوشیپ آنکولوژی سنندجدکتر فلوشیپ آنکولوژی همداندکتر فلوشیپ آنکولوژی شهرکرددکتر فلوشیپ آنکولوژی خرم آباددکتر فلوشیپ آنکولوژی ایلامدکتر فلوشیپ آنکولوژی یاسوجدکتر فلوشیپ آنکولوژی بوشهردکتر فلوشیپ آنکولوژی زنجاندکتر فلوشیپ آنکولوژی سمناندکتر فلوشیپ آنکولوژی یزددکتر فلوشیپ آنکولوژی بیرجنددکتر فلوشیپ آنکولوژی تهراندکتر فلوشیپ آنکولوژی اردبیلدکتر فلوشیپ آنکولوژی قمدکتر فلوشیپ آنکولوژی قزویندکتر فلوشیپ آنکولوژی گرگاندکتر فلوشیپ آنکولوژی بجنورددکتر فلوشیپ آنکولوژی کرجدکتر فلوشیپ آنکولوژی کرماندکتر فلوشیپ آنکولوژی بندرعباسدکتر فلوشیپ آنکولوژی رشت