تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
بیمه
جنسیت پزشک
خانم
آقا
خانم و آقا
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر آنکولوژی

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای آنکولوژی

نتایج فیلتر‌ها
ترتیب نمایش
دکتر شبنم طبسی

دکتر شبنم طبسی

فلوشیپ آنکولوژی
نوبت‌دهی مطب
گرگان، بلوار ناهارخوران(ولیعصر)، بین عدالت 54و56، مجتمع میلاد نور، طبقه1، واحد1


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای آنکولوژی

دکترهای آنکولوژی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر آنکولوژی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. آنکولوژی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان آنکولوژی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای آنکولوژی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر آنکولوژی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. آنکولوژی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان آنکولوژی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان آنکولوژی یک دکتر آنکولوژی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر آنکولوژی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای آنکولوژی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای آنکولوژی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای آنکولوژی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای آنکولوژی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای آنکولوژی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای آنکولوژی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای آنکولوژی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای آنکولوژی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در آنکولوژی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در آنکولوژی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای آنکولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای آنکولوژی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر آنکولوژی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر آنکولوژی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای آنکولوژی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر آنکولوژی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای آنکولوژی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر آنکولوژی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای آنکولوژی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای آنکولوژی در کلان شهرهای ایران:

دکتر آنکولوژی تهران
دکتر آنکولوژی شیراز
دکتر آنکولوژی اصفهان
دکتر آنکولوژی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر آنکولوژی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای آنکولوژی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای آنکولوژی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر آنکولوژی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای آنکولوژی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای آنکولوژی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.