دکتر زهرا سلیمانی

دکتر زهرا سلیمانی

دکترای روانشناسی

روانشناسی عمومی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره ازدواج / مشاوره زوجی / مشاوره فردی / طرحواره درمانگر

کد نظام پزشکی

ر-29330

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار پاسداران

آدرس:

شیراز، بلوار پاسداران، حدفاصل خیابان فلاحی و کلاهدوز، ساختمان سارا و آیدا، طبقه3، واحد 9

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا سلیمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا سلیمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار پاسداران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهرا سلیمانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زهرا سلیمانی
دکتر زهرا سلیمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا سلیمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا سلیمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا سلیمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا سلیمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا سلیمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا سلیمانی کجا است؟
دکترزهرا سلیمانی مطب بلوار پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا سلیمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا سلیمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلیمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا سلیمانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا سلیمانی چه زمانی است؟
دکتر زهرا سلیمانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلیمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا سلیمانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر زهرا سلیمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا سلیمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا سلیمانیدکترزهرا سلیمانی zahra soleimani از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا سلیمانی در شیراز، چهارراه چنچنه، کوچه 10 نارون، انتهای کوچه، مرکز روانشناسی شروع زندگی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا سلیمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09173140007 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا سلیمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا سلیمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا سلیمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا سلیمانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا سلیمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.