%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۷۷۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی زانو
 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز، خیابان معدل، نرسیده به فلسطین، جنب رادیولوژی تابا، ساختمان نهال، واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بهداد اسکندری ثانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معدل
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.

زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد. 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر بهداد اسکندری ثانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر بهداد اسکندری ثانی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۶۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر بهداد اسکندری ثانی
دکتر بهداد اسکندری ثانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهداد اسکندری ثانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهداد اسکندری ثانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهداد اسکندری ثانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهداد اسکندری ثانی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهداد اسکندری ثانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهداد اسکندری ثانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی کجا است؟
دکتر بهداد اسکندری ثانی 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهداد اسکندری ثانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهداد اسکندری ثانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهداد اسکندری ثانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص جراحی زانو و ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهداد اسکندری ثانی چه زمانی است؟
دکتر بهداد اسکندری ثانی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهداد اسکندری ثانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهداد اسکندری ثانی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر بهداد اسکندری ثانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهداد اسکندری ثانی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهداد اسکندری ثانی

دکتر بهداد اسکندری ثانی dr behdad eskandari sani از دکترهای متخصص فلوشیپ جراحی زانو شیراز هستند. مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی در شیراز، خیابان معدل، نرسیده به فلسطین، جنب رادیولوژی تابا، ساختمان نهال، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360278 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهداد اسکندری ثانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهداد اسکندری ثانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهداد اسکندری ثانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهداد اسکندری ثانی فلوشیپ جراحی زانو ، تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ جراحی زانو در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهداد اسکندری ثانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.