فاطمه باجلان

فاطمه باجلان

کارشناس ارشد روانشناسی

کرج

کد نظام پزشکی

4786
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب جهانشهر

آدرس:

کرج، جهانشهر، خیابان کسری جنوبی، کوچه نژاد فلاح، ساختمان مروارید، واحد 2

تلفن:02634210132

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به فاطمه باجلان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه باجلان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی عالی من ارامش روحی و روانیم رو مدیون ایشونم خیلی دوسشون دارم انشالله سلامت باشن

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با نامزدم برای مشاورره پیش از ازدواج رفتیم و خیلی راضی بودیم ممنونم ازشون

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اضطراب شدید داشتم وسواس فکری شدید با درمان ایشان خیلی خیلی کنترل شد. سپاس از سایت خوبتان

ویدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فاطمه باجلانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه باجلان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه باجلان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه باجلان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه باجلان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه باجلان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه باجلان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه باجلان کجا است؟
دکتر فاطمه باجلان 1 مطب در مطب جهانشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه باجلان را ببینید.
+
آیا فاطمه باجلان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه باجلان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه باجلان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه باجلان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه باجلان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه باجلان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه باجلان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه باجلان چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به فاطمه باجلان رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه باجلان 5 از 5 است.

درباره فاطمه باجلاندکتر فاطمه باجلان fatemeh bajlan از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب فاطمه باجلان در کرج، جهانشهر، خیابان کسری جنوبی، کوچه نژاد فلاح، ساختمان مروارید، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه باجلان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634210132 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه باجلان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه باجلان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه باجلان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه باجلان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه باجلان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.