دکتر الهه پوراکبران

دکتر الهه پوراکبران

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

7210
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، عدالت 2، به طرف محتشمی، ساختمان جام جم، طبقه دوم، واحد 7

تلفن:05138450862

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه پوراکبران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه پوراکبران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کیان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام واقعا خانم دکتر بی نظیر هستید کاش زودتر دکتر رو پیدا میکردم. بهترینند. انقد ادم با حوصله و دقیق تو عمرم ندیده بودم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهه پوراکبرانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه پوراکبران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه پوراکبران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه پوراکبران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه پوراکبران چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه پوراکبران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه پوراکبران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه پوراکبران کجا است؟
دکتر الهه پوراکبران 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهه پوراکبران را ببینید.
+
آیا دکتر الهه پوراکبران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه پوراکبران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه پوراکبران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه پوراکبران متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه پوراکبران چه زمانی است؟
دکتر الهه پوراکبران از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه پوراکبران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه پوراکبران چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر الهه پوراکبران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه پوراکبران 5 از 5 است.

درباره دکتر الهه پوراکبراندکتر الهه پوراکبران dr elahe pour akbaran از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر الهه پوراکبران در مشهد، خیابان احمدآباد، عدالت 2، به طرف محتشمی، ساختمان جام جم، طبقه دوم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه پوراکبران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138450862 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه پوراکبران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه پوراکبران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه پوراکبران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه پوراکبران متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه پوراکبران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.