دکتر شوناز احمدی خطیر

دکتر شوناز احمدی خطیر

دکترای تغذیه

کد نظام پزشکی

ت-۸۱۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شوناز احمدی خطیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شوناز احمدی خطیر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شوناز احمدی خطیر
دکتر شوناز احمدی خطیر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شوناز احمدی خطیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شوناز احمدی خطیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شوناز احمدی خطیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شوناز احمدی خطیر چقدر است؟
هزینه ویزیت شوناز احمدی خطیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شوناز احمدی خطیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شوناز احمدی خطیر کجا است؟
دکتر شوناز احمدی خطیر تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر شوناز احمدی خطیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شوناز احمدی خطیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شوناز احمدی خطیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شوناز احمدی خطیر متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شوناز احمدی خطیر چه زمانی است؟
دکتر شوناز احمدی خطیر از روز جمعه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شوناز احمدی خطیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شوناز احمدی خطیر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شوناز احمدی خطیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شوناز احمدی خطیر 0 از 5 است.

درباره دکتر شوناز احمدی خطیردکتر شوناز احمدی خطیر shonaz ahmadi khatir از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر شوناز احمدی خطیر در تهران، پونک، باغ فیض، خیابان باهنر، نرسیده به اتوبان ستاری، پلاک 228، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شوناز احمدی خطیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144038733 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شوناز احمدی خطیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شوناز احمدی خطیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شوناز احمدی خطیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شوناز احمدی خطیر تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شوناز احمدی خطیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.