کد نظام پزشکی

م-51294

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب بلوار باغمیشه

آدرس:

تبریز، بلوار پاسداران، بلوار باغ میشه، ابتدای الهیه، جنب داروخانه دکتر علائی

تلفن:04136666338

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران الناز جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار باغمیشه
الناز جعفری
الناز جعفری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الناز جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الناز جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الناز جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الناز جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت الناز جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الناز جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الناز جعفری کجا است؟
دکترالناز جعفری مطب بلوار باغمیشه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب الناز جعفری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا الناز جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الناز جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الناز جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الناز جعفری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الناز جعفری چه زمانی است؟
دکتر الناز جعفری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الناز جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الناز جعفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به الناز جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی الناز جعفری 0 از 5 است.

درباره الناز جعفریدکترالناز جعفری elnaz jafari از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب الناز جعفری در تبریز، بلوار پاسداران، بلوار باغ میشه، ابتدای الهیه، جنب داروخانه دکتر علائی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الناز جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04136666338 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الناز جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الناز جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الناز جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الناز جعفری متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الناز جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.