دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات بیمارستان مادر و کودک غدیر

آدرس:

شیراز، بالاتر از دروازه قرآن، بیمارستان مادر و کودک غدیر

تلفن:07132279705

اطلاعات درمانگاه مطهری

آدرس:

شیراز، میدان نمازی، درمانگاه مطهری

تلفن:07136121000

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا شیروانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا شیروانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

الهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار هم عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خوش اخلاق و با حوصله هستند و از توانایی علمی بالایی برخوردار هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا شیروانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بیمارستان مادر و کودک غدیر
شیراز - شیراز، بالاتر از دروازه قرآن، بیمارستان مادر و کودک غدیر


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه مطهری
شیراز - شیراز، میدان نمازی، درمانگاه مطهری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا شیروانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا شیروانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا شیروانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا شیروانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا شیروانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شیروانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا شیروانی کجا است؟
دکتر زهرا شیروانی 2 مطب در بیمارستان مادر و کودک غدیر و درمانگاه مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا شیروانی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا شیروانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شیروانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا شیروانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا شیروانی متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا شیروانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا شیروانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شیروانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا شیروانی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر زهرا شیروانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا شیروانی 4 از 5 است.
درباره دکتر زهرا شیروانی


دکتر زهرا شیروانی dr zahra shirvani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا شیروانی در شیراز، بالاتر از دروازه قرآن، بیمارستان مادر و کودک غدیر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا شیروانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132279705 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا شیروانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا شیروانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا شیروانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا شیروانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا شیروانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.