رقیه دژآگاه ماسوله

رقیه دژآگاه ماسوله

کارشناس ارشد تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-12

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به همت، نبش کوچه دیباج، درمانگاه شریعتی منطقه 3،

تلفن:02126406872

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران رقیه دژآگاه ماسوله بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از رقیه دژآگاه ماسولهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت رقیه دژآگاه ماسوله را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه دژآگاه ماسوله نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رقیه دژآگاه ماسوله در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت رقیه دژآگاه ماسوله چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه دژآگاه ماسوله با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رقیه دژآگاه ماسوله می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب رقیه دژآگاه ماسوله کجا است؟
دکتر رقیه دژآگاه ماسوله 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل رقیه دژآگاه ماسوله را ببینید.
+
آیا رقیه دژآگاه ماسوله امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه دژآگاه ماسوله در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
رقیه دژآگاه ماسوله در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه دژآگاه ماسوله متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رقیه دژآگاه ماسوله چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رقیه دژآگاه ماسوله تمام شده است. با مراجعه به پروفایل رقیه دژآگاه ماسوله در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رقیه دژآگاه ماسوله چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به رقیه دژآگاه ماسوله رای داده‌اند. میانگین امتیازی رقیه دژآگاه ماسوله 0 از 5 است.

درباره رقیه دژآگاه ماسولهدکتر رقیه دژآگاه ماسوله roghayeh degagah masoleh از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب رقیه دژآگاه ماسوله در تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به همت، نبش کوچه دیباج، درمانگاه شریعتی منطقه 3، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رقیه دژآگاه ماسوله می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126406872 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رقیه دژآگاه ماسوله و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رقیه دژآگاه ماسوله هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رقیه دژآگاه ماسوله فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رقیه دژآگاه ماسوله متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رقیه دژآگاه ماسوله مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.