سیده زهرا معلم

کارشناس تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

ت-۱۸۸۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان برق

آدرس:

شیراز، خیابان برق، درمانگاه حضرت ولیعصر

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان برق

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با سیده زهرا معلم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
سیده زهرا معلم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیده زهرا معلم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده زهرا معلم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیده زهرا معلم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیده زهرا معلم چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده زهرا معلم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیده زهرا معلم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیده زهرا معلم کجا است؟
دکتر سیده زهرا معلم 1 مطب در مطب خیابان برق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سیده زهرا معلم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سیده زهرا معلم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا معلم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیده زهرا معلم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده زهرا معلم متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیده زهرا معلم چه زمانی است؟
دکتر سیده زهرا معلم از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سیده زهرا معلم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیده زهرا معلم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سیده زهرا معلم رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیده زهرا معلم 0 از 5 است.

درباره سیده زهرا معلم

سیده زهرا معلم seyedehzahra moalem از دکترهای متخصص تخصص تغذیه شیراز هستند. مطب سیده زهرا معلم در شیراز، خیابان برق، درمانگاه حضرت ولیعصر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیده زهرا معلم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337250 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیده زهرا معلم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیده زهرا معلم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیده زهرا معلم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیده زهرا معلم تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیده زهرا معلم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.