مریم دهقانی

مریم دهقانی

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاوره خانواده
شیراز
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره خانواده و زوج درمانگر، خیانت، طلاق، پیش از ازدواج و ازدواج سالم 

کد نظام پزشکی

27528

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب صدرا

آدرس:

صدرا، بلوار حافظ، درمانگاه علی ابن ابیطالب

تلفن:09338660148

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مریم دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مریم دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صدرا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مریم دهقانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مریم دهقانی
مریم دهقانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم دهقانی کجا است؟
دکترمریم دهقانی مطب صدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم دهقانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم دهقانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم دهقانی چه زمانی است؟
دکتر مریم دهقانی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم دهقانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به مریم دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم دهقانی 5 از 5 است.

درباره مریم دهقانیدکترمریم دهقانی maryam dehghani از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب مریم دهقانی در صدرا، بلوار حافظ، درمانگاه علی ابن ابیطالب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09338660148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم دهقانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.