کد نظام پزشکی

81376

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی
  • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه مدائن، ساختمان ماهان، طبقه پنج، واحد ده، کلینیک درد ماهان

تلفن:02122896224

بیمه های طرف قرارداد

  • بانک کشاورزی
  • بانک ملی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بنفشه ولییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مطهری
دکتر بنفشه ولییان
دکتر بنفشه ولییان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بنفشه ولییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بنفشه ولییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بنفشه ولییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بنفشه ولییان چقدر است؟
هزینه ویزیت بنفشه ولییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه ولییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بنفشه ولییان کجا است؟
دکتربنفشه ولییان مطب خیابان مطهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بنفشه ولییان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بنفشه ولییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه ولییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بنفشه ولییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بنفشه ولییان متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بنفشه ولییان چه زمانی است؟
دکتر بنفشه ولییان از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه ولییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بنفشه ولییان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بنفشه ولییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بنفشه ولییان 0 از 5 است.

درباره دکتر بنفشه ولییاندکتربنفشه ولییان dr banafshe valian از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر بنفشه ولییان در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه مدائن، ساختمان ماهان، طبقه پنج، واحد ده، کلینیک درد ماهان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بنفشه ولییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بنفشه ولییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بنفشه ولییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بنفشه ولییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بنفشه ولییان متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بنفشه ولییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.