لیلا سرافرازی

لیلا سرافرازی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

37196
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره بزرگسال، درمان اختلالات بالینی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره طلاق

مشاوره اختلالات هویت جنسی

درمان های فردی : وسواس ، اضطراب، افسردگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب کلینیک آبان

آدرس:

شیراز، عفیف آباد، جنب مجتمع تجاری سعدی، کلینیک آبان، طبقه دوم

تلفن:09366198175

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به لیلا سرافرازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران لیلا سرافرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرهاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا عالی هستند و متخصص

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حرفه ای و دلسوز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از لیلا سرافرازی






سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلا سرافرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا سرافرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلا سرافرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلا سرافرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا سرافرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلا سرافرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلا سرافرازی کجا است؟
دکتر لیلا سرافرازی 1 مطب در مطب کلینیک آبان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل لیلا سرافرازی را ببینید.
+
آیا لیلا سرافرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا سرافرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلا سرافرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا سرافرازی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلا سرافرازی چه زمانی است؟
دکتر لیلا سرافرازی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلا سرافرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلا سرافرازی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به لیلا سرافرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلا سرافرازی 5 از 5 است.

درباره لیلا سرافرازی



دکتر لیلا سرافرازی leyla sar afraz از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب لیلا سرافرازی در شیراز، عفیف آباد، جنب مجتمع تجاری سعدی، کلینیک آبان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلا سرافرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09366198175 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلا سرافرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلا سرافرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلا سرافرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلا سرافرازی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلا سرافرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.