دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ابوالفضل رخشان

دکتر ابوالفضل رخشان

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

117374
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

تمامی اعمال سرپایی

انجام ختنه با چندین روش

برداشتن ضایعات پوستی با دستگاه rf

بلفارو پلک فوقانی

لیفت صورت با نخ کاک

تزریق ژۀ و بوتاکس

عمل جراحی کیسه صفرا به دو روش باز و لاپاروسکوپی

عمل جراحی طحال

عمل جراحی کیست هیداتیک کبد و طحال

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر ا زمترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک 6، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل رخشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل رخشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب آقای دکتر پزشکی کاملا حاذق و خوش برخورد واخلاق مدار وبسیار با وجدان هستند وتشخیص عالی دارند،عمل آپاندیس انجام دادم که نهفته بود وهیچ کس متوجه نمیشد ولی آقای دکتر خیلی خوب تشخیص دادند و خدارو شکر یک عمل عالی داشتم،خدا حفظشون کنه

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب آقای دکتر ابوالفضل رخشان ، پزشک بسیار خوش برخورد، با مسئولیت و کار درست و حاذق هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالفضل رخشان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب
تهران - تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر ا زمترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک 6، طبقه همکف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل رخشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل رخشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل رخشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل رخشان چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل رخشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل رخشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل رخشان کجا است؟
دکتر ابوالفضل رخشان 1 مطب در مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالفضل رخشان را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل رخشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل رخشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل رخشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل رخشان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل رخشان چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل رخشان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل رخشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل رخشان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ابوالفضل رخشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل رخشان 5 از 5 است.
درباره دکتر ابوالفضل رخشان


دکتر ابوالفضل رخشان dr abolfazl rakhshan از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر ابوالفضل رخشان در تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر ا زمترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک 6، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل رخشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122223600 , 02122222319 , 02122223193 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل رخشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل رخشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل رخشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل رخشان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل رخشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.