فاطمه بهشتی

فاطمه بهشتی

کد نظام پزشکی: ت-5731
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
4 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب فاطمه بهشتی

مطب 17 شهریور جدید
آدرس: تبریز - تبریز، 17 شهریور، برج امپراتور، طبقه5، واحد F
اولین نوبت آزاد:فردا | 16:00

درباره فاطمه بهشتی

لاغری موضعی و پیکرتراشی

از بین بردن سلولیت پوست

از بین بردن چین و چروک صورت و صافی پوست

آدرس مطب فاطمه بهشتی

مطب 17 شهریور جدید
آدرس:
تبریز، 17 شهریور، برج امپراتور، طبقه5، واحد F
تلفن:

نظرات درباره فاطمه بهشتی

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سمیه(1401/09/14)
(1401/09/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیار خوش رو ومهربان وخوش اخلاقی هستند و در کار پزشکی خود خیلی خوب هستند

سوالات متداول راجع به فاطمه بهشتی

چطور می‌توانم نوبت فاطمه بهشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه بهشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه بهشتی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت فاطمه بهشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه بهشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه بهشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب فاطمه بهشتی کجا است؟
دکتر فاطمه بهشتی 1 مطب در مطب 17 شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه بهشتی را ببینید.
آیا فاطمه بهشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه بهشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
فاطمه بهشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه بهشتی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه بهشتی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه بهشتی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه بهشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه بهشتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به فاطمه بهشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه بهشتی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از فاطمه بهشتیدکتر فاطمه بهشتی fatemeh beheshti از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب فاطمه بهشتی در تبریز، 17 شهریور، برج امپراتور، طبقه5، واحد F واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه بهشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09145067876 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه بهشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه بهشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه بهشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه بهشتی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه بهشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.