الناز هاشمی کیا

الناز هاشمی کیا

کارشناس مامایی

تبریز

کد نظام پزشکی

25459_م

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، روبه روی بستنی وحید، نبش کوچه مه پیکر

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران الناز هاشمی کیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور جدید
الناز هاشمی کیا
الناز هاشمی کیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الناز هاشمی کیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الناز هاشمی کیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الناز هاشمی کیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الناز هاشمی کیا چقدر است؟
هزینه ویزیت الناز هاشمی کیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الناز هاشمی کیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الناز هاشمی کیا کجا است؟
دکترالناز هاشمی کیا مطب خیابان 17 شهریور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب الناز هاشمی کیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا الناز هاشمی کیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الناز هاشمی کیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الناز هاشمی کیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الناز هاشمی کیا متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الناز هاشمی کیا چه زمانی است؟
دکتر الناز هاشمی کیا از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الناز هاشمی کیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الناز هاشمی کیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به الناز هاشمی کیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی الناز هاشمی کیا 0 از 5 است.

درباره الناز هاشمی کیادکترالناز هاشمی کیا elnaz hashemi kiya از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب الناز هاشمی کیا در تبریز، خیابان 17 شهریور، روبه روی بستنی وحید، نبش کوچه مه پیکر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الناز هاشمی کیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09370709940 ، 04135557483 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الناز هاشمی کیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الناز هاشمی کیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الناز هاشمی کیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الناز هاشمی کیا متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الناز هاشمی کیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.