دکتر حسین منصوری

دکتر حسین منصوری

تخصص چشم پزشکی

تبریز

کد نظام پزشکی

117550
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام جراحی های چشم شامل

عمل زیبایی پلک بلفاروپلاستی ( برداشتن پف چشم)

عمل اصلاح انحراف چشم، عمل برداشتن ناخنک

عمل برداشتن عینک ، عمل باز کردن انسداد مجرای اشکی، تجویز لنز تماسی (طبی،رنگی)

تعیین نمره چشم، تجویز عینک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، 17 شهریور جدید، بعد از بستنی وحید، ساختمان پزشکان نوین، طبقه3، واحد B3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین منصوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین منصوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار ماهر و خوشبرخوردی هستند

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد مناسب و با شخصیت

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین منصوری
نوبت مطب 17 شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، 17 شهریور جدید، بعد از بستنی وحید، ساختمان پزشکان نوین، طبقه3، واحد B3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 13:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین منصوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین منصوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین منصوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین منصوری چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین منصوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین منصوری کجا است؟
دکتر حسین منصوری 1 مطب در مطب 17 شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین منصوری را ببینید.
+
آیا دکتر حسین منصوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین منصوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین منصوری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین منصوری چه زمانی است؟
دکتر حسین منصوری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین منصوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین منصوری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حسین منصوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین منصوری 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین منصوریدکتر حسین منصوری dr hosein mansouri از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر حسین منصوری در تبریز، 17 شهریور جدید، بعد از بستنی وحید، ساختمان پزشکان نوین، طبقه3، واحد B3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین منصوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135577907 ، 09370668154 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین منصوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین منصوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین منصوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین منصوری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین منصوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.