دکتر سوسن نیسی

دکتر سوسن نیسی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اهواز

کد نظام پزشکی

40882

درباره‌پزشک

اینستاگرام پزشک : drsusan_neisi

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان پهلوان شرقی

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خيابان پهلوان شرقي، گذرپل هفتم، روبروی دادگاه انقلاب، مجتمع تخصصی مادر

تلفن:06133364512

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری، بین فردوسی و حافظ، مجتمع امام رضا

تلفن:06132218145

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوسن نیسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سوسن نیسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پهلوان شرقی
اهواز - اهواز، کیانپارس، خيابان پهلوان شرقي، گذرپل هفتم، روبروی دادگاه انقلاب، مجتمع تخصصی مادر


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان نادری
اهواز - اهواز، خیابان نادری، بین فردوسی و حافظ، مجتمع امام رضا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن نیسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن نیسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن نیسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن نیسی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن نیسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن نیسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن نیسی کجا است؟
دکتر سوسن نیسی 2 مطب در مطب خیابان پهلوان شرقی و مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوسن نیسی را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن نیسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن نیسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن نیسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن نیسی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن نیسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سوسن نیسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن نیسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن نیسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سوسن نیسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن نیسی 0 از 5 است.
درباره دکتر سوسن نیسی


دکتر سوسن نیسی dr sousan neysi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر سوسن نیسی در اهواز، کیانپارس، خيابان پهلوان شرقي، گذرپل هفتم، روبروی دادگاه انقلاب، مجتمع تخصصی مادر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن نیسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133364512 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن نیسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن نیسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن نیسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن نیسی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن نیسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.