دکتر بدری اسلامی

دکتر بدری اسلامی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

همدان

کد نظام پزشکی

45219
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان دی، جنب داروخانه ابن سینا، طبقه اول

تلفن:08132530410

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بدری اسلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بدری اسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سجاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بدری اسلامی
نوبت مطب خیابان بوعلی
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان دی، جنب داروخانه ابن سینا، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بدری اسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بدری اسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بدری اسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بدری اسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت بدری اسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بدری اسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بدری اسلامی کجا است؟
دکتر بدری اسلامی 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بدری اسلامی را ببینید.
+
آیا دکتر بدری اسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بدری اسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بدری اسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بدری اسلامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بدری اسلامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بدری اسلامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بدری اسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بدری اسلامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بدری اسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بدری اسلامی 5 از 5 است.

درباره دکتر بدری اسلامیدکتر بدری اسلامی dr badri eslami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی همدان هستند. مطب دکتر بدری اسلامی در همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان دی، جنب داروخانه ابن سینا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بدری اسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132530410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بدری اسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بدری اسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بدری اسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بدری اسلامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بدری اسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.