علی محمدی منش

علی محمدی منش

کارشناس ارشد تغذیه

همدان

کد نظام پزشکی

2588
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

همدان، خیابان بوعلی، جنب بانک رفاه، ابتدای کوچه نیلی، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه سوم، واحد17

تلفن:08132533029

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به علی محمدی منش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران علی محمدی منش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار محترم و با صبر و حوصله و دارای دانش و تجربه ی کافی هستند.

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از علی محمدی منش
نوبت مطب خیابان بوعلی
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، خیابان بوعلی، جنب بانک رفاه، ابتدای کوچه نیلی، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه سوم، واحد17
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت علی محمدی منش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمدی منش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد علی محمدی منش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت علی محمدی منش چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمدی منش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل علی محمدی منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب علی محمدی منش کجا است؟
دکتر علی محمدی منش 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل علی محمدی منش را ببینید.
+
آیا علی محمدی منش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمدی منش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
علی محمدی منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمدی منش متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد علی محمدی منش چه زمانی است؟
دکتر علی محمدی منش از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل علی محمدی منش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از علی محمدی منش چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به علی محمدی منش رای داده‌اند. میانگین امتیازی علی محمدی منش 5 از 5 است.

درباره علی محمدی منشدکتر علی محمدی منش ali mohammadi manesh از دکترهای متخصص تغذیه همدان هستند. مطب علی محمدی منش در همدان، خیابان بوعلی، جنب بانک رفاه، ابتدای کوچه نیلی، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه سوم، واحد17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب علی محمدی منش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132533029 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام علی محمدی منش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی علی محمدی منش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط علی محمدی منش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از علی محمدی منش متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد علی محمدی منش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.