عاطفه سرزعیم

عاطفه سرزعیم

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
کرج

کد نظام پزشکی

34844

درباره‌پزشک

روان درمانی-مشاوره فردی-مشاوره نوجوان-زوج درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات خيابان گلستان

آدرس:

كرج، بين ميدان سپاه و سه راه گوهردشت، نبش خيابان گلستان، ساختمان پاسارگاد، طبقه٥، واحد ٥٠١

تلفن:09125652490

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران عاطفه سرزعیم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از عاطفه سرزعیم
نوبت مطب خيابان گلستان
رزرو آنلاین نوبت
کرج - كرج، بين ميدان سپاه و سه راه گوهردشت، نبش خيابان گلستان، ساختمان پاسارگاد، طبقه٥، واحد ٥٠١
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو180,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 08:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت عاطفه سرزعیم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه سرزعیم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد عاطفه سرزعیم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت عاطفه سرزعیم چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه سرزعیم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل عاطفه سرزعیم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب عاطفه سرزعیم کجا است؟
دکتر عاطفه سرزعیم 1 مطب در خيابان گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل عاطفه سرزعیم را ببینید.
+
آیا عاطفه سرزعیم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه سرزعیم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
عاطفه سرزعیم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه سرزعیم متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد عاطفه سرزعیم چه زمانی است؟
دکتر عاطفه سرزعیم از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل عاطفه سرزعیم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از عاطفه سرزعیم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به عاطفه سرزعیم رای داده‌اند. میانگین امتیازی عاطفه سرزعیم 0 از 5 است.

درباره عاطفه سرزعیمدکتر عاطفه سرزعیم atefe sar zaeem از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب عاطفه سرزعیم در كرج، بين ميدان سپاه و سه راه گوهردشت، نبش خيابان گلستان، ساختمان پاسارگاد، طبقه٥، واحد ٥٠١ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب عاطفه سرزعیم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09125652490 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام عاطفه سرزعیم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی عاطفه سرزعیم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط عاطفه سرزعیم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از عاطفه سرزعیم متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد عاطفه سرزعیم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.