دکتر فروغ رزمجویی

دکتر فروغ رزمجویی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

100352
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات درمانگاه آفرینش شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ رزمجویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ رزمجویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

قاسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان جراح عالی و انسان به تمام معنا. ایشان با صبر وحوصله به بیمار توجه می‌کنند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فروغ رزمجویی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه آفرینش شیراز
شیراز - شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ رزمجویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ رزمجویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ رزمجویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ رزمجویی چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ رزمجویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ رزمجویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ رزمجویی کجا است؟
دکتر فروغ رزمجویی 1 مطب در درمانگاه آفرینش شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروغ رزمجویی را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ رزمجویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ رزمجویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ رزمجویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ رزمجویی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ رزمجویی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فروغ رزمجویی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ رزمجویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ رزمجویی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فروغ رزمجویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ رزمجویی 5 از 5 است.
درباره دکتر فروغ رزمجویی


دکتر فروغ رزمجویی dr forogh razm joei از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فروغ رزمجویی در شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ رزمجویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136517573,09020097655 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ رزمجویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ رزمجویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ رزمجویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ رزمجویی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ رزمجویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.