دکتر سهراب خزایی

دکتر سهراب خزایی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

66186

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب محمدشهر

آدرس:

کرج، محمدشهر، بلوار امام، تقاطع حافظ، طبقه فوقانی املاک مهرزاد

تلفن:02636215485

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، خیابان گلها، جنب پارکینگ طبقاتی، ساختمان سپاس، واحد ۱۵

تلفن:02632762145

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهراب خزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهراب خزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب محمدشهر
مطب چهارراه طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سهراب خزایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سهراب خزایی
دکتر سهراب خزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهراب خزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهراب خزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهراب خزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهراب خزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهراب خزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب خزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهراب خزایی کجا است؟
دکترسهراب خزایی مطب محمدشهر و مطب چهارراه طالقانی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سهراب خزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سهراب خزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب خزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهراب خزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهراب خزایی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهراب خزایی چه زمانی است؟
دکتر سهراب خزایی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب خزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهراب خزایی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر سهراب خزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهراب خزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سهراب خزاییدکترسهراب خزایی dr sohrab khazaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سهراب خزایی در کرج، چهارراه طالقانی، خیابان گلها، جنب پارکینگ طبقاتی، ساختمان سپاس، واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهراب خزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632762145 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهراب خزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهراب خزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهراب خزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهراب خزایی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهراب خزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.