دکتر معصومه نیک طبع

دکتر معصومه نیک طبع

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

۱۶۶۵۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

مشهد، شهرک غرب، بلوار حجاب، نبش حجاب ۶۰

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر معصومه نیک طبع، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۳۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر معصومه نیک طبع
دکتر معصومه نیک طبع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه نیک طبع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه نیک طبع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه نیک طبع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه نیک طبع چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه نیک طبع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه نیک طبع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه نیک طبع کجا است؟
دکتر معصومه نیک طبع 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر معصومه نیک طبع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه نیک طبع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه نیک طبع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه نیک طبع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه نیک طبع متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه نیک طبع چه زمانی است؟
دکتر معصومه نیک طبع از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه نیک طبع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه نیک طبع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه نیک طبع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه نیک طبع 0 از 5 است.

درباره دکتر معصومه نیک طبع

دکتر معصومه نیک طبع dr masumeh nik tab از دکترهای متخصص پزشک عمومی مشهد هستند. مطب دکتر معصومه نیک طبع در مشهد، شهرک غرب، بلوار حجاب، نبش حجاب ۶۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه نیک طبع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136214717 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه نیک طبع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه نیک طبع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه نیک طبع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه نیک طبع پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه نیک طبع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.