کد نظام پزشکی

۳۷۲۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)

اطلاعات مطب خیابان قاسمی

آدرس:

بابل، خیابان سرگرد قاسمی، جنب بیمارستان شهیدبهشتی، ساختمان آرش، طبقه اول

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا مدرس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قاسمی
دکتر سید رضا مدرس
دکتر سید رضا مدرس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا مدرس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا مدرس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا مدرس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا مدرس چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا مدرس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا مدرس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا مدرس کجا است؟
دکتر سید رضا مدرس 1 مطب در مطب خیابان قاسمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید رضا مدرس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا مدرس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا مدرس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا مدرس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا مدرس متخصص جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا مدرس چه زمانی است؟
دکتر سید رضا مدرس از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا مدرس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا مدرس چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید رضا مدرس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا مدرس 0 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا مدرسدکتر سید رضا مدرس dr seyyed reza modares از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی بابل هستند. مطب دکتر سید رضا مدرس در بابل، خیابان سرگرد قاسمی، جنب بیمارستان شهیدبهشتی، ساختمان آرش، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا مدرس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01132289086 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا مدرس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا مدرس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا مدرس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا مدرس تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا مدرس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.