فاطمه طهماسب زاده بایی

فاطمه طهماسب زاده بایی

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-۱۴۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب تهرانپارس غربی

آدرس:

تهران، تهرانپارس غربی، فلکه سوم تهرانپارس خیابان 196غربی، نبش طاهری جنوبی، مجتمع پزشکان تهرانپارس، طبقه دوم، واحد24

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • بانک سپه
  • خدمات درمانی(سلامت)

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس غربی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فاطمه طهماسب زاده بایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۵,۰۰۰ تومان
۲۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
فاطمه طهماسب زاده بایی
فاطمه طهماسب زاده بایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه طهماسب زاده بایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه طهماسب زاده بایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه طهماسب زاده بایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه طهماسب زاده بایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه طهماسب زاده بایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه طهماسب زاده بایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه طهماسب زاده بایی کجا است؟
دکتر فاطمه طهماسب زاده بایی 1 مطب در مطب تهرانپارس غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه طهماسب زاده بایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه طهماسب زاده بایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه طهماسب زاده بایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه طهماسب زاده بایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه طهماسب زاده بایی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه طهماسب زاده بایی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه طهماسب زاده بایی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه طهماسب زاده بایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه طهماسب زاده بایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه طهماسب زاده بایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه طهماسب زاده بایی 0 از 5 است.

درباره فاطمه طهماسب زاده بایی

فاطمه طهماسب زاده بایی fatemeh tahmaseb zadeh baii از دکترهای متخصص تخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب فاطمه طهماسب زاده بایی در تهران، تهرانپارس غربی، فلکه سوم تهرانپارس خیابان 196غربی، نبش طاهری جنوبی، مجتمع پزشکان تهرانپارس، طبقه دوم، واحد24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه طهماسب زاده بایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02176700796 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه طهماسب زاده بایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه طهماسب زاده بایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه طهماسب زاده بایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه طهماسب زاده بایی تخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه طهماسب زاده بایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.