دکتر سید حمید سهرابی

دکتر سید حمید سهرابی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

127444

درباره‌پزشک

انجام انواع سونوگرافی های تخصصی و عمومی، عکس های رادیولوژی ساده و رنگی، عمومی و دندانی شامل پانورکس (OPG) و تک دندان.
طرف قرارداد با تمامی بیمه ها، با صدور گواهی برای بیمه های تکمیلی. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سهرابی کرج

آدرس:

کرج، خیابان بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه پنجم، واحد 16

تلفن:02632262969

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمید سهرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید حمید سهرابی
نوبت مطب رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سهرابی کرج
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه پنجم، واحد 16
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمید سهرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمید سهرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمید سهرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمید سهرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمید سهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید سهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمید سهرابی کجا است؟
دکتر سید حمید سهرابی 1 مطب در رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سهرابی کرج دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حمید سهرابی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمید سهرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید سهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمید سهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمید سهرابی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمید سهرابی چه زمانی است؟
دکتر سید حمید سهرابی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید سهرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمید سهرابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید حمید سهرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمید سهرابی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حمید سهرابیدکتر سید حمید سهرابی dr seyed hamid sohrabi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) کرج هستند. مطب دکتر سید حمید سهرابی در کرج، خیابان بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه پنجم، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمید سهرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632262969 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمید سهرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمید سهرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمید سهرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمید سهرابی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمید سهرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.