دکتر عباس ملک رییسی

دکتر عباس ملک رییسی

پزشک دندانپزشک

زابل

کد نظام پزشکی

115277
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان بعثت

آدرس:

زابل، خیابان بعثت، چهار راه دکتر، کوچه پرستارشمالی(بعثت4)، روبروی داروخانه شبانه روزی آریا

تلفن:05432238312

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس ملک رییسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس ملک رییسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس ملک رییسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بعثت
زابل - زابل، خیابان بعثت، چهار راه دکتر، کوچه پرستارشمالی(بعثت4)، روبروی داروخانه شبانه روزی آریا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس ملک رییسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس ملک رییسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس ملک رییسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس ملک رییسی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس ملک رییسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس ملک رییسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس ملک رییسی کجا است؟
دکتر عباس ملک رییسی 1 مطب در مطب خیابان بعثت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس ملک رییسی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس ملک رییسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس ملک رییسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس ملک رییسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس ملک رییسی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس ملک رییسی چه زمانی است؟
دکتر عباس ملک رییسی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس ملک رییسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس ملک رییسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عباس ملک رییسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس ملک رییسی 0 از 5 است.
درباره دکتر عباس ملک رییسی


دکتر عباس ملک رییسی dr abbas malek raeesi از دکترهای متخصص دندانپزشک زابل هستند. مطب دکتر عباس ملک رییسی در زابل، خیابان بعثت، چهار راه دکتر، کوچه پرستارشمالی(بعثت4)، روبروی داروخانه شبانه روزی آریا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس ملک رییسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05432238312 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس ملک رییسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس ملک رییسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس ملک رییسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس ملک رییسی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس ملک رییسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.