دکتر محبوبه فیروزکوهی

دکتر محبوبه فیروزکوهی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

فوق تخصص روان‌پزشکی کودک و نوجوان
زاهدان

کد نظام پزشکی

74998
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان مدرس

آدرس:

زاهدان، مدرس ۷، ساختمان پزشکان ایران، طبقه اول

تلفن:05433438504

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه فیروزکوهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه فیروزکوهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محبوبه فیروزکوهی
نوبت مطب خیابان مدرس
رزرو آنلاین نوبت
زاهدان - زاهدان، مدرس ۷، ساختمان پزشکان ایران، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه فیروزکوهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه فیروزکوهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه فیروزکوهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه فیروزکوهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه فیروزکوهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فیروزکوهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی کجا است؟
دکتر محبوبه فیروزکوهی 1 مطب در مطب خیابان مدرس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محبوبه فیروزکوهی را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه فیروزکوهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فیروزکوهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه فیروزکوهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه فیروزکوهی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه فیروزکوهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه فیروزکوهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فیروزکوهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه فیروزکوهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محبوبه فیروزکوهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه فیروزکوهی 0 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه فیروزکوهیدکتر محبوبه فیروزکوهی dr mahboubeh firouz kouhi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زاهدان هستند. مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی در زاهدان، مدرس ۷، ساختمان پزشکان ایران، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05433438504 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه فیروزکوهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه فیروزکوهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه فیروزکوهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه فیروزکوهی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه فیروزکوهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.