دکتر سید علی موسوی زاده

دکتر سید علی موسوی زاده

تخصص جراحی عمومی

قم

کد نظام پزشکی

26867

درباره‌پزشک

جراحی های تیروئید ( گواتر)، گوارش، پستان، زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب میدان سعیدی

آدرس:

قم، میدان سعیدی، نیروی هوایی، کوچه ۲

تلفن:02536608100

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی موسوی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید علی موسوی زاده
نوبت مطب میدان سعیدی
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان سعیدی، نیروی هوایی، کوچه ۲
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی موسوی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی موسوی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی موسوی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی موسوی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی موسوی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی موسوی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی موسوی زاده کجا است؟
دکتر سید علی موسوی زاده 1 مطب در مطب میدان سعیدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علی موسوی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی موسوی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی موسوی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی موسوی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی موسوی زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی موسوی زاده چه زمانی است؟
دکتر سید علی موسوی زاده از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی موسوی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی موسوی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید علی موسوی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی موسوی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر سید علی موسوی زادهدکتر سید علی موسوی زاده dr seyed ali mosawi zade از دکترهای متخصص جراحی عمومی قم هستند. مطب دکتر سید علی موسوی زاده در قم، میدان سعیدی، نیروی هوایی، کوچه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی موسوی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536608100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی موسوی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی موسوی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی موسوی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی موسوی زاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی موسوی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.