دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان سهروردی شمالی

آدرس:

تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی(کیهان غربی )، پلاک 123، طبقه همکف

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضوان میرزائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضوان میرزائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

تبسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب است که آشنا شدم با ایشون

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی ممنونم از خانم دکتر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضوان میرزائی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سهروردی شمالی
تهران - تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی(کیهان غربی )، پلاک 123، طبقه همکف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضوان میرزائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضوان میرزائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضوان میرزائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضوان میرزائی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضوان میرزائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان میرزائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضوان میرزائی کجا است؟
دکتر رضوان میرزائی 1 مطب در مطب خیابان سهروردی شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضوان میرزائی را ببینید.
+
آیا دکتر رضوان میرزائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان میرزائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضوان میرزائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضوان میرزائی متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضوان میرزائی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضوان میرزائی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان میرزائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضوان میرزائی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رضوان میرزائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضوان میرزائی 5 از 5 است.
درباره دکتر رضوان میرزائی


دکتر رضوان میرزائی dr rezvan mirzaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر رضوان میرزائی در تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی(کیهان غربی )، پلاک 123، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضوان میرزائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188757478,02188505580 ، 02188759185 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضوان میرزائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضوان میرزائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضوان میرزائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضوان میرزائی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضوان میرزائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.