دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پیمانه حدادی

دکتر پیمانه حدادی

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

69100

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان رودکی

آدرس:

اصفهان، خیابان وحید، ابتدای خیابان رودکی، روبروی امامزاده محسن، مجتمع پزشکی و دندانپزشکی رودکی، طبقه همکف

تلفن:03137864678

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمانه حدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پیمانه حدادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان رودکی
اصفهان - اصفهان، خیابان وحید، ابتدای خیابان رودکی، روبروی امامزاده محسن، مجتمع پزشکی و دندانپزشکی رودکی، طبقه همکف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمانه حدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمانه حدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمانه حدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمانه حدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمانه حدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمانه حدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمانه حدادی کجا است؟
دکتر پیمانه حدادی 1 مطب در مطب خیابان رودکی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمانه حدادی را ببینید.
+
آیا دکتر پیمانه حدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمانه حدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمانه حدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمانه حدادی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمانه حدادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پیمانه حدادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمانه حدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمانه حدادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پیمانه حدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمانه حدادی 0 از 5 است.
درباره دکتر پیمانه حدادی


دکتر پیمانه حدادی dr peymane haddadi از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر پیمانه حدادی در اصفهان، خیابان وحید، ابتدای خیابان رودکی، روبروی امامزاده محسن، مجتمع پزشکی و دندانپزشکی رودکی، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمانه حدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03137864678 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمانه حدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمانه حدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمانه حدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمانه حدادی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمانه حدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.