دکتر مریم شریفیان

دکتر مریم شریفیان

پزشک عمومی

پوست، مو و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

87410

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، مقابل ظفر،مجتمع نگین ظفر، طبقه9، واحد13

تلفن:02122881386

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم شریفیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر مریم شریفیان
دکتر مریم شریفیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم شریفیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم شریفیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم شریفیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم شریفیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم شریفیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شریفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم شریفیان کجا است؟
دکترمریم شریفیان مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم شریفیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم شریفیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شریفیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم شریفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم شریفیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم شریفیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم شریفیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شریفیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم شریفیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم شریفیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم شریفیان 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم شریفیاندکترمریم شریفیان dr maryam sharifiyan از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر مریم شریفیان در تهران، خیابان شریعتی، مقابل ظفر،مجتمع نگین ظفر، طبقه9، واحد13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم شریفیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122881386 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم شریفیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم شریفیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم شریفیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم شریفیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم شریفیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.