کد نظام پزشکی

۸۲۶۳۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان امام خمینی

آدرس:

مشهد، خیابان امام خمینی 25، روبروی ساختمان صبا، بیمارستان منتصریه مشهد

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم ارغیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام خمینی
دکتر مریم ارغیانی
دکتر مریم ارغیانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم ارغیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ارغیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم ارغیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم ارغیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ارغیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ارغیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم ارغیانی کجا است؟
دکتر مریم ارغیانی 1 مطب در مطب خیابان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم ارغیانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم ارغیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ارغیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم ارغیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ارغیانی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم ارغیانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم ارغیانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ارغیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم ارغیانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم ارغیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم ارغیانی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم ارغیانیدکتر مریم ارغیانی dr maryam arghiyani از دکترهای متخصص تخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر مریم ارغیانی در مشهد، خیابان امام خمینی 25، روبروی ساختمان صبا، بیمارستان منتصریه مشهد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم ارغیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132291963 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم ارغیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم ارغیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم ارغیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم ارغیانی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم ارغیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.