دکتر مصطفی رئیسی

دکتر مصطفی رئیسی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

84351
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، بزرگمهر، اول هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه دوم

تلفن:09212893668

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی رئیسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی رئیسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار مهربون و پرحوصله ای هستند..شرح حال بیمار را به دقت گوش میدن و تشخیصشون هم عالیه..من ازشون راضی ام

یوسف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار صبور وبا تجربه وپر حوصله ومهربانی بودند

توحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مصطفی رئیسی
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، بزرگمهر، اول هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی رئیسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی رئیسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی رئیسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی رئیسی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی رئیسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی رئیسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی رئیسی کجا است؟
دکتر مصطفی رئیسی 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی رئیسی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی رئیسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی رئیسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی رئیسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی رئیسی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی رئیسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی رئیسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی رئیسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی رئیسی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مصطفی رئیسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی رئیسی 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی رئیسیدکتر مصطفی رئیسی dr mostafa raeesi از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر مصطفی رئیسی در اصفهان، بزرگمهر، اول هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی رئیسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09212893668 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی رئیسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی رئیسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی رئیسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی رئیسی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی رئیسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.