دکتر محمدتقی رضایی

دکتر محمدتقی رضایی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

تهران

کد نظام پزشکی

132361

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب خیابان میرعماد

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، ساختمان پزشکان مهداد، طبقه سوم، واحد10

تلفن:09353520305

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدتقی رضاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی رضایی کجا است؟
دکتر محمدتقی رضایی 1 مطب در مطب خیابان میرعماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدتقی رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی رضایی متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی رضایی چه زمانی است؟
دکتر محمدتقی رضایی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی رضایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدتقی رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی رضایی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدتقی رضاییدکتر محمدتقی رضایی dr mohammad taghi rezaee از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدتقی رضایی در تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، ساختمان پزشکان مهداد، طبقه سوم، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09353520305 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی رضایی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.