%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

78674

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب خیابان بهشتی

آدرس:

کرج، حد فاصل چهاررراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، واحد 103

تلفن:02632402001

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا محمدی ساردو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا محمدی ساردو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بهشتی
دکتر محمدرضا محمدی ساردو
دکتر محمدرضا محمدی ساردو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا محمدی ساردو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محمدی ساردو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محمدی ساردو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی ساردو چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محمدی ساردو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی ساردو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو کجا است؟
دکترمحمدرضا محمدی ساردو مطب خیابان بهشتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا محمدی ساردو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی ساردو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا محمدی ساردو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محمدی ساردو متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا محمدی ساردو چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا محمدی ساردو از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی ساردو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا محمدی ساردو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا محمدی ساردو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا محمدی ساردو 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا محمدی ساردودکترمحمدرضا محمدی ساردو dr mohammad reza mohammadi sardo از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو در کرج، حد فاصل چهاررراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، واحد 103 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632402001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا محمدی ساردو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا محمدی ساردو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا محمدی ساردو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا محمدی ساردو متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا محمدی ساردو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.