دکتر محمدرضا محمدی ساردو

دکتر محمدرضا محمدی ساردو

کد نظام پزشکی: 78674
4.9 (110 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
1076 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو

مطب خیابان بهشتی
آدرس: کرج - کرج، حد فاصل چهاررراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه چهارم ، واحد42
اولین نوبت آزاد: امروز | 18:30

آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو

مطب خیابان بهشتی
آدرس:
کرج، حد فاصل چهاررراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه چهارم ، واحد42
تلفن:

نظرات درباره دکتر محمدرضا محمدی ساردو

4.9
از 110 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
الهه(1403/03/29)
نوبت دهی مطب
(1403/03/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای آلرژی دخترم میرم دکتر خوبی هستن و با حوصله وقت میزارن برای بیمار شفاف توضیح میدن
ایلیا(1403/03/26)
نوبت دهی مطب
(1403/03/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
به خاطر الرژی پوستی پسرم مراجعه کردم ، و هنوز تحت درمان هستیم.
کاربر دکترتو(1403/03/24)
نوبت دهی مطب
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: ناراحتی تنفسی آقای دکتر عالی هستن در تشخیص و درمان
کاربر دکترتو(1403/03/22)
نوبت دهی مطب
(1403/03/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پسرم آلرژی شدید داره به آقای دکتر مراجعه کردم و خیلی از طبابت ایشون راضی هستم
کاربر دکترتو(1403/03/22)
نوبت دهی مطب
(1403/03/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : سرفه های دخترم
کاربر دکترتو(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: سرفه های شدید و آلرژی

سوالات متداول راجع به دکتر محمدرضا محمدی ساردو

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا محمدی ساردو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محمدی ساردو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محمدی ساردو در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی ساردو چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محمدی ساردو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی ساردو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو کجا است؟
دکتر محمدرضا محمدی ساردو 1 مطب در مطب خیابان بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا محمدی ساردو را ببینید.
آیا دکتر محمدرضا محمدی ساردو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی ساردو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمدرضا محمدی ساردو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محمدی ساردو متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا محمدی ساردو چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا محمدی ساردو از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی ساردو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا محمدی ساردو چقدر است؟
تا کنون 110 نفر به دکتر محمدرضا محمدی ساردو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا محمدی ساردو 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا محمدی ساردودکتر محمدرضا محمدی ساردو dr mohammad reza mohammadi sardo از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو در کرج، حد فاصل چهاررراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه چهارم ، واحد42 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا محمدی ساردو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09134482249 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا محمدی ساردو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا محمدی ساردو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا محمدی ساردو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا محمدی ساردو متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا محمدی ساردو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.