دکتر مرضیه توکل

دکتر مرضیه توکل

کد نظام پزشکی: 44018
4.3 (76 نظر)
٪85 پیشنهاد کاربران
1461 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مرضیه توکل

مطب عظیمیه
آدرس: کرج - کرج، عظیمیه، ضلع جنوب غربی میدان مهران، ساختمان پزشکان بابک، طبقه اول، واحد 105
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 16:30

آدرس مطب دکتر مرضیه توکل

مطب عظیمیه
آدرس:
کرج، عظیمیه، ضلع جنوب غربی میدان مهران، ساختمان پزشکان بابک، طبقه اول، واحد 105
تلفن:

نظرات درباره دکتر مرضیه توکل

4.3
از 76 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%85
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/17)
نوبت دهی مطب
(1403/04/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
فکر میکردم بچم بعد از واکسن یک سالگی الرژی کرده چون دون دون های قرمز داخل باسنش داشت ولی دکتر گفت الرژی نیست و خیالم راحت شد
کاربر دکترتو(1403/03/31)
نوبت دهی مطب
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
تست آلرژی و حساسیت غذایی برای کودک.
ارشا(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: الرژي
کاربر دکترتو(1403/03/23)
نوبت دهی مطب
(1403/03/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
سرفه خشک و حساسیت دختر ۶ ساله تشخیص بسیار خوب
کاربر دکترتو(1403/03/21)
نوبت دهی مطب
(1403/03/21)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: آلرژی کودک
کاربر دکترتو(1403/03/07)
نوبت دهی مطب
(1403/03/07)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: خارش گلو وسرفه آلرژیک

سوالات متداول راجع به دکتر مرضیه توکل

چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه توکل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه توکل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه توکل در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مرضیه توکل چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه توکل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه توکل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مرضیه توکل کجا است؟
دکتر مرضیه توکل 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرضیه توکل را ببینید.
آیا دکتر مرضیه توکل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه توکل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مرضیه توکل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه توکل متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه توکل چه زمانی است؟
دکتر مرضیه توکل از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه توکل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه توکل چقدر است؟
تا کنون 76 نفر به دکتر مرضیه توکل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه توکل 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مرضیه توکلدکتر مرضیه توکل dr marziyeh tavakol از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر مرضیه توکل در کرج، عظیمیه، ضلع جنوب غربی میدان مهران، ساختمان پزشکان بابک، طبقه اول، واحد 105 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه توکل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632565024 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه توکل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه توکل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه توکل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه توکل متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه توکل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.