دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی

دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی

کد نظام پزشکی: 65451
5 (3 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
13 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی

مطب بیمارستان شهید چمران
آدرس: تهران - تهران،میدان نوبنیاد، بیمارستان شهید دکتر چمران ،کلینیک دیابتو زخم
اولین نوبت آزاد:یکشنبه 31 تیر | 13:00

آدرس مطب دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی

مطب بیمارستان شهید چمران
آدرس:
تهران،میدان نوبنیاد، بیمارستان شهید دکتر چمران ،کلینیک دیابتو زخم
تلفن:

نظرات درباره دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی

5
از 3 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
اشرف(1402/04/29)
نوبت دهی مطب
(1402/04/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیاررررررر عالی
داوود محققی(1402/01/20)
نوبت دهی مطب
(1402/01/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سالیان سال هست که دکتر شمیرانی دکتر خانوادگی ما هستن ایشون از نظر تخصص و اطلاعات پزشکی بی نظیرن
علت مراجعه: موارد دیگر
زهیر(1401/08/01)
(1401/08/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
من تو بیمارستان فجر رفتم پیش ایشون فوق العاده هستن

سوالات متداول راجع به دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشید ملاقاسم شمیرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی کجا است؟
دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی 1 مطب در مطب بیمارستان شهید چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی را ببینید.
آیا دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی چه زمانی است؟
دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی از روز یکشنبه 31 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانیدکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی dr farshid molla ghasem shemirani از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی در تهران،میدان نوبنیاد، بیمارستان شهید دکتر چمران ،کلینیک دیابتو زخم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09216065923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشید ملاقاسم شمیرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.