%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۳۶۳۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات بیمارستان شهید بهشتی تفت

آدرس:

شهرستان تفت، بلوار شهید بهشتی، بیمارستان شهید بهشتی تفت

اطلاعات درمانگاه موسی بن جعفر

آدرس:

یزد، محله آزادشهر یزد، بین فلکه اول و دوم، کوچه مخابرات، درمانگاه موسی بن جعفر

اطلاعات مطب پلی کلینیک تخصصی خاتم الانبیا

آدرس:

یزد، خیابان طالقانی، پلی کلینیک تخصصی خاتم الانبیا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا رحمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا رحمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بیمارستان شهید بهشتی تفت
درمانگاه موسی بن جعفر
مطب پلی کلینیک تخصصی خاتم الانبیا
دکتر مینا رحمانی
دکتر مینا رحمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا رحمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا رحمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا رحمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا رحمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا رحمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا رحمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا رحمانی کجا است؟
دکتر مینا رحمانی 3 مطب در بیمارستان شهید بهشتی تفت و درمانگاه موسی بن جعفر و مطب پلی کلینیک تخصصی خاتم الانبیا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینا رحمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینا رحمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا رحمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا رحمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا رحمانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا رحمانی چه زمانی است؟
دکتر مینا رحمانی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا رحمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا رحمانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مینا رحمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا رحمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مینا رحمانیدکتر مینا رحمانی dr mina rahmani از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی ابرکوه هستند. مطب دکتر مینا رحمانی در ابرکوه، کلینیک بیمارستان خاتم الانبیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا رحمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03532831286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا رحمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا رحمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا رحمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا رحمانی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا رحمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.