%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۱۹۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب بلوار زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان پزشکی کیمیا، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بابک فرح انگیز بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار زند
دکتر بابک فرح انگیز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک فرح انگیز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک فرح انگیز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک فرح انگیز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک فرح انگیز چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک فرح انگیز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک فرح انگیز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک فرح انگیز کجا است؟
دکتر بابک فرح انگیز 1 مطب در مطب بلوار زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک فرح انگیز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک فرح انگیز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک فرح انگیز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک فرح انگیز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک فرح انگیز متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک فرح انگیز چه زمانی است؟
دکتر بابک فرح انگیز از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک فرح انگیز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک فرح انگیز چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بابک فرح انگیز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک فرح انگیز 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک فرح انگیز

دکتر بابک فرح انگیز dr babak farah angiz از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر بابک فرح انگیز در شیراز، بلوار زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان پزشکی کیمیا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک فرح انگیز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302467 , 07132302496 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک فرح انگیز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک فرح انگیز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک فرح انگیز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک فرح انگیز تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک فرح انگیز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.