%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

سونوگرافی بارداری

مشاوره غربالگری

سونوگرافی غربالگری

کد نظام پزشکی

91063

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، خیابان اندرزگو، مقابل بیمارستان فرمانیه، ساختمان پزشکان 222فرمانیه، طبقه2، واحد9

تلفن:02126247053

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم نورزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم نورزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فرمانیه
ملاحظات

ویزیت های بارداری یا مشاوره قبل از بارداری و کلیه سونوگرافی های بارداری و غربالگری و مشاوره غربالگری انجام میپذیرد.

دکتر مریم نورزاده
دکتر مریم نورزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم نورزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم نورزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم نورزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم نورزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم نورزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نورزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم نورزاده کجا است؟
دکترمریم نورزاده مطب فرمانیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم نورزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم نورزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نورزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم نورزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم نورزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم نورزاده چه زمانی است؟
دکتر مریم نورزاده از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نورزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم نورزاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم نورزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم نورزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم نورزادهدکترمریم نورزاده dr maryam nour zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم نورزاده در تهران، خیابان اندرزگو، مقابل بیمارستان فرمانیه، ساختمان پزشکان 222فرمانیه، طبقه2، واحد9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم نورزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126247053 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم نورزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم نورزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم نورزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم نورزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم نورزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.