دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

سونوگرافی بارداری

مشاوره غربالگری

سونوگرافی غربالگری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، خیابان اندرزگو، مقابل بیمارستان فرمانیه، ساختمان پزشکان 222فرمانیه، طبقه2، واحد9

تلفن:02126247053

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم نورزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم نورزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی مهربان و آرام و کار بلد و با آرامش جوابگو تمام سوالات بیمار است اصلا استرس به بیمار وارد نمی‌کنند.

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار مهربان و خوش برخورد و دقیق

ندا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر مهربون باسواد و خوش اخلاق هستن . نگاهشون به بیمار انسانی هست .اصلا استرس وارد نمیکنن .تمام ازمایشات من را با حوصله خودشون شخصا دیدن .مطب اروم و منظم هست .باتجربه و خونگرم ان به سوالات خیلی خوب و اروم جواب میدن سونوشون خیلی دقیقه .خیلی صادق و صبور ان از اینکه ایشون پزشک من بودن خیلی راضی ام واقعا کمک کردن به ارامش من و سختی حاملگی ام را به کمک ایشون والبته خدای مهربون سپری کردم .خدا بهشون سلامتی بده

سیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من در ازمایشات غربالگری بچه اولم گفتن مشکل داره و نگران بودم رفتم پیش ایشون خیلی مطمئن و باسواد هستن بهم راهنمایی کردن و نگرانی ام را برطرف کردن واقعا دلسوز و دقیق .خدا را شکر بچه ام سالم دنیا اومد . واسه حاملگی دوم رشد بچه کم بود و فشارم بالا میرفت خیلی دلسوز بودن و با صبر و حوصله مراقبت کردن تا رسیدم به ۳۷ هفته . در یک کلمه واقعا عالی.سزارین هم عالی بود بدون مشکل

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم نورزاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فرمانیه
تهران - تهران، خیابان اندرزگو، مقابل بیمارستان فرمانیه، ساختمان پزشکان 222فرمانیه، طبقه2، واحد9


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم نورزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم نورزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم نورزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم نورزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم نورزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نورزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم نورزاده کجا است؟
دکتر مریم نورزاده 1 مطب در مطب فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم نورزاده را ببینید.
+
آیا دکتر مریم نورزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نورزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم نورزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم نورزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم نورزاده چه زمانی است؟
دکتر مریم نورزاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نورزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم نورزاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مریم نورزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم نورزاده 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم نورزاده


دکتر مریم نورزاده dr maryam nour zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم نورزاده در تهران، خیابان اندرزگو، مقابل بیمارستان فرمانیه، ساختمان پزشکان 222فرمانیه، طبقه2، واحد9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم نورزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126247053 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم نورزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم نورزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم نورزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم نورزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم نورزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.