دکتر منصور مهدی نژادیزدی

دکتر منصور مهدی نژادیزدی

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

67813

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب سه راه آزادشهر

آدرس:

یزد، ابتدای سه راه آزادشهر

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور مهدی نژادیزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور مهدی نژادیزدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور مهدی نژادیزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور مهدی نژادیزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور مهدی نژادیزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور مهدی نژادیزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور مهدی نژادیزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور مهدی نژادیزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور مهدی نژادیزدی کجا است؟
دکتر منصور مهدی نژادیزدی 1 مطب در مطب سه راه آزادشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور مهدی نژادیزدی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور مهدی نژادیزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور مهدی نژادیزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور مهدی نژادیزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور مهدی نژادیزدی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور مهدی نژادیزدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصور مهدی نژادیزدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور مهدی نژادیزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور مهدی نژادیزدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر منصور مهدی نژادیزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور مهدی نژادیزدی 0 از 5 است.

درباره دکتر منصور مهدی نژادیزدیدکتر منصور مهدی نژادیزدی dr mansour mahdinejad yazdi از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر منصور مهدی نژادیزدی در یزد، ابتدای سه راه آزادشهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور مهدی نژادیزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537202484 ، 03537202485 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور مهدی نژادیزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور مهدی نژادیزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور مهدی نژادیزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور مهدی نژادیزدی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور مهدی نژادیزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.