دکتر فروغ صالحین

دکتر فروغ صالحین

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

114376

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم، بین خیابان شهنواز و شادی، پلاک2761، طبقه1، واحد14

تلفن:02122050050

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ صالحین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فروغ صالحین
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم، بین خیابان شهنواز و شادی، پلاک2761، طبقه1، واحد14
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ صالحین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ صالحین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ صالحین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ صالحین چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ صالحین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ صالحین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ صالحین کجا است؟
دکتر فروغ صالحین 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروغ صالحین را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ صالحین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ صالحین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ صالحین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ صالحین متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ صالحین چه زمانی است؟
دکتر فروغ صالحین از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ صالحین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ صالحین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فروغ صالحین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ صالحین 0 از 5 است.

درباره دکتر فروغ صالحیندکتر فروغ صالحین dr forough salehin از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فروغ صالحین در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم، بین خیابان شهنواز و شادی، پلاک2761، طبقه1، واحد14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ صالحین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122050050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ صالحین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ صالحین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ صالحین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ صالحین متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ صالحین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.