دکتر خلیل فارسی نژاد

دکتر خلیل فارسی نژاد

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

41530

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، ساختمان پزشکان زعفرانیه، طبقه ششم

تلفن:02122732095

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خلیل فارسی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خلیل فارسی نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، ساختمان پزشکان زعفرانیه، طبقه ششم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خلیل فارسی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خلیل فارسی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خلیل فارسی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خلیل فارسی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت خلیل فارسی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل فارسی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خلیل فارسی نژاد کجا است؟
دکتر خلیل فارسی نژاد 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خلیل فارسی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر خلیل فارسی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل فارسی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خلیل فارسی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خلیل فارسی نژاد متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خلیل فارسی نژاد چه زمانی است؟
دکتر خلیل فارسی نژاد از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل فارسی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خلیل فارسی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خلیل فارسی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خلیل فارسی نژاد 0 از 5 است.
درباره دکتر خلیل فارسی نژاد


دکتر خلیل فارسی نژاد dr khalil farsinezhad از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر خلیل فارسی نژاد در تهران، خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، ساختمان پزشکان زعفرانیه، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خلیل فارسی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122732095 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خلیل فارسی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خلیل فارسی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خلیل فارسی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خلیل فارسی نژاد متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خلیل فارسی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.