دکتر فرزین پاک فطرت

دکتر فرزین پاک فطرت

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
تهران
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

کد نظام پزشکی

40108

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان پزشکان فدک، طبقه سوم، واحد 16

تلفن:09916961845

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزین پاک فطرت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزین پاک فطرت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزین پاک فطرت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزین پاک فطرت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزین پاک فطرت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزین پاک فطرت چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزین پاک فطرت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین پاک فطرت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزین پاک فطرت کجا است؟
دکترفرزین پاک فطرت مطب صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزین پاک فطرت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزین پاک فطرت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین پاک فطرت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزین پاک فطرت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزین پاک فطرت متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزین پاک فطرت چه زمانی است؟
دکتر فرزین پاک فطرت از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین پاک فطرت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزین پاک فطرت چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فرزین پاک فطرت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزین پاک فطرت 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزین پاک فطرتدکترفرزین پاک فطرت dr farzin pak fetrat از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر فرزین پاک فطرت در تهران، فلکه دوم صادقیه، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان پزشکان فدک، طبقه سوم، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزین پاک فطرت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09916961845 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزین پاک فطرت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزین پاک فطرت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزین پاک فطرت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزین پاک فطرت متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزین پاک فطرت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.